Referencje

Pani Aleksandra wykonała projekt mojego salonu z aneksem. Efekt współpracy to dokładnie to, czego oczekiwałam. Jestem bardzo zadowolona. Pani Ola to profesjonalistka, idealnie wstrzeliła się w nasze gusta. Polecam jak najbardziej.

Ewa i Paweł

Bardzo miło wspominam współpracę z panią Aleksandrą. Ciekawe pomysły i miła współpraca zaowocowały pięknym wnętrzem.

Ż i M - Warszawa

Pani Aleksandra stworzyła niesamowity projekt pokoju mojego syna, idealnie odwzorowując moje myśli i marzenia syna o wnętrzu. Profesjonalna współpraca, każdy szczegół dopracowany do perfekcji, miły kontakt, dokładne zestawienie i opis produktów ujętych w projekcie, a także pomoc przy wyszukaniu ich w sklepach internetowych z najniższymi cenami. Pani Ola ma zawsze czas dla swoich klientów i ze spokojem wysłuchuje wybrednych klientów, jakim byłam ja i doprowadza projekt do takiego etapu, kiedy oczekiwania klienta są spełnione. Synowi świetnie mieszka się w jego pokoju. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i na pewno nie będzie to ostatni projekt wykonany dla nas przez Panią Aleksandrę. Opis przebiegu naszej współpracy i wykonanie projektu można zobaczyć na moim blogu www.fistaszkowelove.pl

Kinga Wójcik - autorka bloga fistaszkowelove.pl

Piękny projekt i realizacja. Dziękujemy

Małgorzata i Piotr T.

Dziękujemy bardzo za indywidualne podejście i doskonałe zrozumienie potrzeb naszych i naszego Maleństwa i doskonałą współpracę Szczerze POLECAMY panią Olę szczególnie przy projektowaniu pokoi dziecięcych, ale nie tylko 🙂 Pozdrawiamy!

Agnieszka, Paweł i Wiktorek - Lublin

Niezwykle zaangażowana osoba. Punktualna, zawsze odbiera telefony. Polecamy z czystym sumieniem!

Karolina i Łukasz S.

Współpraca z pania Ola, to sama przyjemność. Pełen profesjonalizm. Przede wszystkim słucha oczekiwań klienta i niczego na sile nie narzuca.Projekty najpiękniejsze. Gorąco polecam!

Emilia i Paweł S.

Aleksandra to profesjonalistka w każdym calu. Dba o każdy szczegół.Nie zostawi projektu dopóki każda ze stron nie będzie zadowolona w 100%. Byłam spokojna , że projekt będzie uwzględniał to co chciałam ja i mój narzeczony. Finalnie mamy mieszkanie jakie sobie wymarzyliśmy. Kontakt z Ola jest bardzo sprawny, jest otwarta na wszelkie pomysły ,służy dobrą radą, ma głowę pełną pomysłów, a do tego jest bardzo miłą osobą. Z czystym sumieniem polecamy!!:)

Marta i Dawid

Profesjonalna obsługa. Gorąco polecam!

Michał W.

Wyszło idealnie.

Katarzyna i Przemek Z.

Śmiało mogę polecić projekty Oli. Głowa pełna świetnych pomysłów, bardzo dobry gust i pomoc na każdym etapie wykonania.

Gosia i Mateusz

Pani Aleksandra w pełni spełniła nasze oczekiwania, bardzo szybko znaleźliśmy wspólny język dzięki czemu po jednej konsultacji projekt był tym wymarzonym. Wspólne zakupy materiałów to czysta przyjemność, trafnie i szybko. Efekt imponujący, co potwierdza się w opiniach odwiedzających nas znajomych. Polecamy serdecznie

Dziękujemy bardzo Kamila i Jarek

Współpracę z panią Aleksandrą oceniam znakomicie. Przemiła i sprawna realizacja projektów. Ponadto pomysły dopasowane indywidualnie do upodobań klienta. Serdecznie polecam

Olga - właścicielka salonu kosmetycznego

Piękny projekt pokoju, bardzo oryginalny i przytulny. Idealnie komponuje się z resztą mieszkania. Współpraca z klientem na wysokim poziomie, Pani Ola odpowiada na każde wątpliwości, potrafi doradzić, biorąc pod uwagę preferencje klienta, a na koniec dodaje do projektu listę sklepów, gdzie można zakupić dekoracje zawarte w projekcie. Polecam każdemu Olu jeszcze raz dziękujemy.

Wiola, Mateusz i Oliwka – Żywiec

Copyright © 2019 Tyminska.pl | Polityka prywatności

Przewiń do góry