Jak powstaje projekt?

krok1ikona

Pierwszym krokiem przed podjęciem współpracy jest przygotowanie wyceny aranżacji. Jest ona bezpłatna i niezobowiązująca dla Klienta. Do wyceny potrzebny nam plan mieszkania/domu/lokalu z wymiarami.

krok2ikona

Po zaakceptowaniu wyceny przeprowadzamy drugi krok, czyli wywiad z Klientem o jego marzeniach, oczekiwaniach i upodobaniach. Bardzo pomocne są zdjęcia wnętrz, które nam się podobają. Jeśli istnieje taka możliwość przeprowadzamy własny pomiar projektowanych wnętrz.

krok3ikona

Kolejnym, trzecim etapem jest praca nad układem funkcjonalnym. Po skonsultowaniu kilku proponowanych opcji wybieramy najkorzystniejszy układ i przechodzimy do projektu wizualnego.

krok4ikona

Czwarty etap. Tu pojawiają się już elementy, które są odzwierciedleniem rzeczywistych mebli, materiałów, dodatków itp. Pracujemy nad tym tak długo, aż stworzymy wnętrze marzeń. 
Nie ma reguły, ale zwykle staje się to po 2-3 konsultacji.  To jest moment, w którym wybieramy się z Klientem na wizytę w sklepach z wyposażeniem wnętrz.

krok5ikona

Ostatnim etapem jest przygotowanie wizualizacji fotorealistycznych, panoramy 360° ,zestawienia materiałów, kosztorysu oraz projektów technicznych (instalacje elektryczne, hydrauliczne, projekty mebli, sufitów podwieszanych ,ścianek działowych itp.).
Klient otrzymuje projekt w formie książki + kopia projektu na nośniku CD

krok6ikona

Praca nad projektem jednego pomieszczenia zazwyczaj trwa 3-5 tygodni. w zależności od dyspozycyjności klienta Konsultacje odbywają się minimum raz w tygodniu.  Konsultacje odbywają się on-line, w naszym biurze lub u klienta.

krok7ikona

Współpraca on-line polega na tym, że konsultacje projektu odbywają się za pomocą programu, który udostępnia pulpit naszego komputera Klientowi. Wielu naszych Klientów korzysta z tej formy ponieważ mogą oglądać projekt nie wychodząc z domu.

Copyright © 2019 Tyminska.pl | Polityka prywatności

Przewiń do góry